Pirtis Trakų rajone visus metus atvira ieškantiems malonios, patogios ir ramios vietos poilsiui bei linksmam laiko praleidimui. Dviejų aukštų, stovinčiame keli metrai nuo ežero pakrantės, iš rastų padarytame name, yra viskas, kas padėtų linksmai praleisti laiką. Erdviame ir komfortiškame kambaryje antrame aukšte puikiai telpa 10 žmonių nakvojimui. Pirmame aukšte yra salė, kurioje telpa iki 15 žmonių, sėdėdami ten galėsite mėgautis ąžuoliniais baldais, kurie padaryti senovišku stiliumi. Taip pat yra dušas ir tualetas.  Šis variantas su visais patogumais leis Jums jaustis kaip namie. O kaip gi pirtis be kokio nors vandens telkinio? Šalia prie pat pirties, keli žingsniai ir Jūs jau esate Skaisčio ežere ir gaivinatės vėsiu vandeniu. Jei nėra noro maudytis, galite ramiai pasėdėti ir pasimėgauti vaizdu ant tilto. Taip pat prie pat pirties ant pievelės galite pažaisti sportinius žaidimus, o po to išsikepti šašlykus arba kitus mėgstamus patiekalus. Jei staiga užsinorėtumėt  galima išsinuomoti* valtį.

Jeigu Jūsų kompanija yra didesnė negu 15 žmonių, mes Jums galime pasiūlyti medinį užstiklintą pavėsinę, kurioje telpa iki 50 žmonių. Šios pavėsinės interjeras ne tik malonus akiai, bet ir patogus. Pavėsinės viduje, taip pat kaip ir išorėje yra šokių aikštelė. Židinys salės viduryje ir ąžuoliniai mediniai baldai suteiks jaukumo ir šilumos. Taip pat jei nėra noro gaminti, galime surengti furšetą*.


O jeigu Jūs norėtumėte ilgiau pasimėgauti gamta, yra galimybė apsigyventi naujoviškame svečių namelyje su visais patogumais. Virtuvė, vonios kambarys, miegamasis, taip pat miegamos vietos antrame aukšte nesukels jokių nepatogumų. Jei lauke šalta, tai puikus vakaras su antrąja puse ar draugų kompanija gali praeiti ir svetainėje, kur galėsite sužaisti kortomis ar pažiūrėti filmą per televizorių.


Atvykę pas mus rasite širdžiai mielą vietą!