Pirtys –  tai vienas efektyviausių XXI amžiaus sveikatinimo priemonių, išlikusių net nuo Antikos laikų bei plačiai naudojamų iki dabar. Ilgainiui buvo suvokta, kad karšto vandens procedūros padeda gydyti negalavimus – dingsta nuovargis, pagerėja nuotaika. Viena iš pirčių rūšių yra Rusiška pirtis. Rusiška pirtis yra gaminama iš medžio. Ji turi dvi patalpas tai - priešpirtis, kuriame nusirengiama ir ilsimasi tarp įėjimų į pirtį, ir pati pirtis. Pirtyje gultai išdėstyti trim lygiais, vieni aukščiau kiti žemiau. Kuo aukščiau tuo karščiau. Prišildoma rusiška pirtis krosnelės su akmenimis pagalba. Oro temperatūra pirtyje būna apie 55 - 80o C. Oro drėgnumas nuo 60 - 75 %. Tokia drėgmė yra pasiekiama ant akmenų pastoviai pilant vandenį. Svarbus rusiškos pirties atributas yra vanta. Tokia pirtis su tokiu atributu gerina ištvermingumą, judesių koordinaciją, taip pat puiki raminanti priemonė. Pagerina nuotaiką, atstato dvasinę pusiausvyrą. Aukštoje temperatūroje žūva įvairūs mikrobai.

Galime pasiūlyti :

·Pirtį namelį su pakrante ir prieplauka (dviejų aukštų iš rastų padaryta pirtis, pirmame aukšte pirtis, pobuvių salė, tualetas, dušas,  antrame aukšte miegamasis ir balkonas. Pirtis stovi keleto metrų atstumu nuo ežero kranto ir šalia yra didelė prieplauka)

·Pirtį namelį su lauko pavėsine, kurioje gali tilpti apie 50 žmonių, kur patogu švęsti ar tiesiog smagiai pavakaroti su draugų kompanija (Banketinė salė (pavėsinė pobuviams) 100kvad.metrų ploto, padaryta iš stiklo ir medžio, kur gali vienu metu tilpti iki 60 žmonių, viduje yra iš ažuolo padaryti baldai, didelis židinys)

·Svečių namelį su visais patogumais.

·Arba viską kartu.